Posts

Last

Burnley - Man Utd | Live 🔴

Guardiola: Aguero i pazëvendësueshëm

Maguire u drejtohet shokëve të skuadrës: Duhet të gjejmë konsistencën

Ky mund të jetë kundërshtari i Kosovës në janar

Barcelonës, Man Cityt dhe Real Madridit i ofrohen shërbimet e Lautaro Martinez

Neuer i del në mbrojtje Ozilit: Ai donte të luante futboll dhe të bënte qejf

Conte e dëshiron yllin e Chelsea tek Inter

Arbër Zeneli: Rikuperimi po ecën më mirë sesa kam menduar

Real Madrid shënjestron yllin e Flamengo

Gara për Këpucën e Artë: Kjo është renditja

Mësohet dita se kur Ibra mbërrin në Milan

Juventus dhe PSG shkëmbejnë dy lojtarë