Posts

Last

Linqet për ndeshjet e sotme, për Android dhe PC!

10 transferimet më të shtrenjta në histori të Arsenalit

Giroud: Mezi pres të luaj, jam krenar që jam te Chelsea

Barcelona humb një formacion me lojtarë pa fituar asnjë cent

Alaba te Barça?

Giggs: Gareth Bale nuk do të shkojë te United

TRANSFERET E FUNDIT LIVE: Mangala në Everton

​Mata edhe një vit me Manchester United

Chelsea do të paguajë 17.5 milionë euro plus 22.5 milionë tjera në formë bonusesh për Olivier Giroud

Rashica nis stërvitjen, ja fjalët e para të tij si futbollist i Werderit

Kupa e Mbretit, Barcelona pret Valencian në “Camp Nou”

Ancelotti: Po kaloi PSG-në, vështirë se mund ta ndalë kush Realin

Kupa e Botës në rrezik për shkak të karkalecave shkatërrues

Neymar e hedh në gjyq Barcelonën, katalunasit mund t’i humbin 230 milionë euro

Zyrtare: Admir Mehmedi kalon te Wolfsburg

Zyrtare: Aubameyang lojtar i Arsenalit

Zyrtare: Rashica lojtar i Werder Bremen

Ibrahimovic ka arritur marrëveshje me LA Galaxyn !

E nis kundër Real Madridit, Sadiku transferohet te Levante

Rekordin e mban një kinez, këta janë 10 sulmuesit më shtatlartë

Mourinho provokon Tottenhamin para duelit të sotëm

Swansea City mposht bindshëm Arsenalin në Liberty Stadium (VIDEO)

Linku DIREKT për ndeshjet e sotme, vlenë për Smart Phone & PC

Olivier Giroud te Chelsea, pritet vetëm zyrtarizimi

Linqet për ndeshjet e sotme, për Android dhe PC!

Mourinho beson në Fellainin

Mkhitaryan lavdëron futbollin e Wengerit për të ulur atë të Mourtinhos

Real Madrid, serish në shitje emrin e stadiumit

Synon grumbullimin në Botëror, Daniel Sturridge zgjedh West Brom

Beckham dëshiron që Ibra të qëndroj në Manchester United

Usain Bolt zyrtarisht bëhet lojtar: Mund të luajë në çdo pozicion

Zyrtare: Gerard Deulofeu transferohet tek skuadra angleze

Reagon Inter pas postimit të Icardit

Kylian Mbappe është gati kundër Real Madridit

Aubameyang lojtari më i shtrenjtë në historinë e Arsenalit

Neymar “tradhton” Messin: Ronaldo është pasqyra në të cilën shoh veten

Zyrtare: Pique rinovon me Barcelonën deri në vitin 2022

Arrihet marrëveshja Aubameyang-Arsenal, pritet hedhja e firmave

REKORDE / Barcelona 21 ndeshje pa humbje, Valverde barazon rekordin e Guardiolas