Posts

Last

“Pritet t’i kthehet futbollit”

Tekniku portugez pritet të marrë drejtimin e Arsenalit nëse Wenger largohet

Ky është portieri më i mirë në La Liga

E ardhmja e Ramseyt te Arsenali, ky është lajmi i fundit

Probleme në Bayern, fjalosen Lewandowski dhe Hummels

Van Gaal: Bayern Munich është klub i vërtet, për dallim nga Manchester United

Messi dhe Suarez së bashku kanë shënuar 42 gola, lënë pas 74 klube në top ligat evropiane

Manchester United gati listën me gjashtë mesfushorë

Paga e lartë e mban Enriquen larg Chelseat

Futbollisti francez është shpallur fajtor për përdorimin e një substance të palejuar

​Griezmann 100% në Barcelonë !

Katër trajnerët që mund të zëvendësojnë Wengerin

Ky është rekordi 50-vjeçar që mund ta arrijë Xherdan Shaqiri të shtunën

Eriksen në verë te gjiganti i La Ligas !

Bale barazon rekordin e Beckham !

Gjiganti spanjoll interesohet për Elseid Hysajn

Giggs: Sanchez është një lojtar i klasit botëror

Neville: Ky është lojtari i vetëm i klasit botëror, që ka Man United...

Espanyol shokon Realin në fund të ndeshjes (VIDEO)

Kompany: Të luash nën urdhrat e Guardiolas është sikur të studiosh në universitet

Mbrojtësi i Marseille: Neymar mori atë që kërkoi

U transferua në Kinë, shikoni çfarë top-klube evropiane refuzoi Carrasco

Miliona euro në drejtim të FFK-së nga Programi i FIFA-s

Drejtuesit e Manchester United të dëshpëruar me Alexis Sanchezin

Ndryshimet në Champions League dhe Europa League për sezonin 2018/19, UEFA i sqaron të gjitha në detaje

Lukaku kërkon ndeshje yjesh mes lojtarëve të Premier Ligës

Chelsea janë duke e përgatitur një kontratë të re për Hazardin, për ta larguar nga interesimi i Real Madridit

Agjenti i Eriksenit: I lumtur që lojtari im lidhet me klubet si Barcelona, Reali dhe Man United

​“Lewandoski është Messi i Bayernit”

Guardiola nuk dorëzohet: Mund të më dënoni, por fjongon nuk e largoj

​Bayerni arrin marrëveshje me Malcom

​“Euro 2020”, UEFA do të japë 371 milionë euro për pjesëmarrësit

​Ronaldo kërkon edhe tre Topa të Artë

​Lukaku pret më shumë respekt

​​Henry ëndërron të bëhet trajner i Arsenalit

​Aguero nuk përjashton kthimin në Spanjë

​Manchester United e Chelsea në ndjekje te Alisso

UEFA akuzon Atalantan shkaku i Batshuayi

Barcelona futet në garë për Alderweireld !

Raul zgjedh përforcimin ideal për Real Madridin

Reali dëshiron që James të jetë pjesë e marrëveshjes për Lewandowskin !

PSG konfirmon lëndimin e Neymarit, tashmë dihet – nuk luan ndaj Realit !

UEFA refuzon VAR-in për Ligën e Kampionëve

Usain Bolt zbulon skuadrën e tij, do të luajë në “Old Trafford”

Mourinho dëshiron ta mundë Guardiolën për yllin e Real Madridit

Wenger në rrezik, Ancelotti interesohet për bankinën e Arsenalit

Nuk ndalet Klopp e kërkon super mesfushorin e njohur të Napolit

Kimmich i befason të gjithë: Ky është lojtari më i mirë kundër të cilit kam luajtur