Posts

Last

Burnley - Man Utd | Live đź”´

LIVE ne faqe: Anthony Joshua - Joseph Parker

Artisti shpërthen në lot për statujën e Cristiano Ronaldos

​“Argjentina pa Messin Ă«shtĂ« njĂ« katastrofĂ«”

Real Madridi ka vendosur ta shesë yllin uellsian gjatë verës

​Hysaj te Arsenali?

UEFA ka njoftuar për ndryshimet e reja drastike në CHL për sezonin e ri

​​Vidal do tĂ« largohet nga Bayerni, pĂ«r tĂ« ka oferta nga Anglia dhe Italia

BotĂ«rori si “revole nĂ« kokĂ«” pĂ«r Lionel Messi

Brazili ende po e vuan humbjen 7-1 nga Gjermania

”Coutinho Ă«shtĂ« po aq i mirĂ« sa Neymar”

​Edhe Chelsea nĂ« garĂ« pĂ«r Bale

Schweinsteiger ironizon me Ibran: Mjaft më ndoqe

Periudha më e errët në historinë e Italisë? Ja në çfarë pozicioni rrezikojnë të përfundojnë

Giggs: E ardhmja e Bale është në këtë skuadër

Ylli i ardhshëm i Liverpool, 5.000 euro gjobë në ditë për 50 ditë

Hysaj: Interesi i Bayernit më bën krenar, luaj ku të dojë trajneri

Man United është gati të bëjë një çmenduri për të siguruar shërbimet e yllit të Atletico Madrid

Neuer: Nëse lëndoj këmbën, karriera ime në rrezik

Linqet për ndeshjen Kosovë - Madagascar

Linqet e ndeshjes Portugali - Egjipt

Linqet e ndeshjes Francë - Kolumbi

Linqet e ndeshjes Holandë - Angli

Linqet e ndeshjes Argjentinë - Itali

Linqet e ndeshjes Gjermani - Spanjë

Usain Bolt nis stërvitjen me Borussia Dortmund

Linqet e ndeshjes Rusi - Brazil

Ibrahimovic njofton kalimin nĂ« LA Galaxy me njĂ« formĂ« tĂ« veçantĂ«: “I dashuri Los Angeles, nuk ka pĂ«rse”

Historike: Ky është rekordi që sapo theu Bale (Video)

Jose Mourinho ka vendosur për Ibrahimovicin

United dhe City pas Boateng

Alonso: Real Madridi është favorit për ta fituar Ligën e Kampionëve

Zbulohet dita kur Gattuso do të rinovojë me Milanin

Asensio mbron Zidanen dhe i jep të drejtë pse nuk i jep shumë minutazh

Valencia po planifikon ti rrëmbejë talentin Juventusit

Griezman nuk ka durim: E ardhmja ime vendoset para Botërorit

Stresohet Juventus, të tjera interesime vijnë për Canin

Higuain këshillon Dybalan pasi nuk u ftua nga Argjentina

I dëshpëruar tek Chelsea, Courtois nis negociatat me PSG-në

Balotelli zgjedh më të mirin midis Ibrahimovicit dhe Cavanit

Man United i shqetësuar nga sjellja e Sanchezit, ngjan me të Di Marias

​Tottenham gati ta “blindoj” Dembele-n

​Salah, njeriu qĂ« po çmend gjigantĂ«t e EvropĂ«s

​Juve, 60 milionĂ« euro pĂ«r sulmuesin e Manchester Unitedit

​MosmarrĂ«veshje mes Milanit dhe Interit pĂ«r datĂ«n e derbit

Pse nuk do të ketë arbitër nga Anglia në Kupën e Botës?