Posts

Last

Burnley - Man Utd | Live đź”´

Kovac ishte zgjedhja e tretë për Bayern, ja dy trajnerët që refuzuan stolin

Mourinho bën kopracin: Nuk do të bëjmë merkato të çmendur

Agnelli karikon skuadrën: Nuk jetohet me keqardhje, përpara me optimizëm

Neymar: Ju tregoj çfarë ndodhi mes meje dhe Cavanit

Drita fundos Vllazninën,Trepça 89 vështirson punët Vllaznimit

PSV kampion i Holandës për herë të 24-të

LojtarĂ«t e Manchester City festojnĂ« titullin nĂ« rrjetet sociale…

Juve mposht Sampdorian dhe i afrohet më shumë titullit

City edhe matematikisht kampion i Ligës Premier pas humbjes befasuese të Man Utd nga WBA

​Dembele kĂ«rkon largimin nga Barcelona

Dhjetë arsyet që e dërguan Barcelonën drejt eliminimit nga Liga e Kampionëve

Man United përcjell situatën e Bale te Reali

Renditja e FIFA-s, Kosova ngjitet për 24 vende

"Gjyqtarët po dëmtojnë ekipet italiane"

Ramos rrezikon suspendimin për ndeshjen e parë gjysmëfinale

Rekordet e CR7 nuk kanë të ndalur

Lovren dĂ«shiron t’i shmanget Realit

“DjajtĂ« e Kuq”, gati 60 milionĂ« euro pĂ«r Umtitin

Klopp për Barcelonën: Më treguan në tunel, por mendova se ishte shaka

Agjenti zbulon ofertat për Buffonin gjatë karrierës, nuk mungojnë ato nga Barca dhe Real

​​Liverpooli shpreh interesim pĂ«r Valon BerishĂ«n

​Kante, dĂ«shira e parĂ« e Tuchel te PSG

​Busquets pas eliminimit, goditja mĂ« e madhe qĂ« kam pĂ«suar ndonjĂ«herĂ«

​Allegri e pranon, kemi shumĂ« pak mundĂ«si

​Isco drejt Cityt, dĂ«shiron bashkimin me GuardiolĂ«n

​Humbja ndaj RomĂ«s, ndeshja e fundit pĂ«r Iniestan

​Ernesto Valverde merr pĂ«rgjegjĂ«sin pĂ«r humbjen ndaj RomĂ«s

​Francesco tregon mĂ«nyrĂ«n si e mposhti BarcelonĂ«n