Posts

Last

Burnley - Man Utd | Live đź”´

Pas Botërorit, Mbappe do të kalojë te super-ekipi i Premierligës

Valverde e largon nga Barcelona futbollistin nga i cili pritej shumë

Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri mund të përballen me ndëshkime

Neuer: Tash e tutje ndeshjet janë si finale

​​Legjenda e United kritikon Shaqirin: Ă‹shtĂ« treguar jo profesionist

​Evra: NĂ«se Ronaldo ju fton pĂ«r darkĂ«, refuzojeni

​Shorti i LigĂ«s sĂ« KampionĂ«ve, ja me kĂ« takohen KukĂ«si dhe ShkĂ«ndija

Shaqiri: Nuk ia kemi frikën Serbisë

Dëshira e madhe e Jose Mourinhos, eliminimi i Serbisë

Tronditet Brazili, Neymar largohet nga stërvitja shkaku i lëndimit

Hierro e ka një mesazh për De Gean, pas gafës ndaj Portugalisë

ZYRTARE: Arsenali transferon portierin e njohur

Rusia deklason Egjiptin, siguron kalimin e grupit

Skuadra e Arsenalit është pranë zyrtarizimit të dy transfertave.

ZYRTARE: Real Madrid ka zgjedhur zëvendësuesin e Zinedine Zidane

Kupa e Botës 2026 për herë të parë do të përfshihet sistemi i ri me 48 skuadra

​Guardiola: Me Zidane jemi tĂ« njejtĂ« vetĂ«m nga çështja e flokĂ«ve

​Shifra e çmendur, Zidane pranon ofertĂ«n 200 milion euro

​Zyrtare: Manchester United transferon kĂ«tĂ« lojtar

Shaqiri: PĂ«rballja ndaj SerbisĂ« – vetĂ«m njĂ« ndeshje futbolli, asgjĂ« tjetĂ«r

Zyrtare: Arsenali transferon Lichtsteinerin

Ramos: Në fillim thanë për Salahun, tani për Kariusin, kanë mbetur të ankohen vetëm edhe për gripin e Firminos

DĂ«nohet Buffon