Posts

Last

Arrihet marrëveshja, Henry do të jetë trajner në Afrikë

Fjalët e para të Bersant Celinës si lojtar i Swanseas

Mourinho: Edhe një blerje do të ishte e mjaftueshme për mua

Përfundon takimi, Juventus - Milan, ky është vendimi për të ardhmen e Higuainit

CR7 nis aventurën bardhezi në stërvitje

Manchester United po përgatit 40 milionë euro për Yerry Mina

Barcelona do të ndryshojë emrin e “Camp Nou”

Skuadra kuqezi gjendet para një tjetër momenti historik në kupat e Europës

Arturo Vidal gjithnjë e më pranë Interit

Gattuso, i shqetësuar: Zërat e merkatos të trazojnë

Adam: Ndonjëherë është vështirë të luash me Shaqirin

Reali kërkon t’i rrëmbejë Chelseat dy futbollistë

“Malcom? Përse ta përshëndes kur s’kam dëgjuar për të asnjëherë!”

Lewandowski prioritet i Sarrit

Gareth Bale vazhdon me Real Madridin, i premtohet roli i Ronaldos

Fiorentina afër të transferoj yllin e Juventusit

Raiola acaron francezët: Ai bullari po më çmend, ka kërkuar diçka tjetër tani

Sipas basteve, ky do të jetë trajneri i parë që do shkarkohet në Premier Ligë

Gonzalo Higuain është shumë pranë Milanit

Dikur ishte portieri më premtues në botë, sot Joe Hart shitet për një çmim qesharak

Trajneri i Realit: Sa sfidë drithëruese të krijoj ekip të fortë pa Ronaldon

​Vrsaljko kalon te Interi

Mina hap zemrën: Messi dhe Suarez më fitonin çdo ditë nga 50 euro, vuajta në fillim te Barcelona

Spalletti kërkon ende përforcime

Tottenham vuan për “gjak te ri”, asnjë blerje

Ironizon presidenti i Napolit: Ronaldo blerje komerciale

Përfitimet e Barcelonës, nga turnetë dhe emri i ri i stadiumit

Milani gati kontratën për brazilianin, por rival mbetet Chelsea

Mourinho u kërkon të bëjnë një sakrificë

Lëndimi i Gomes, telashe për Barcelonën

Reprezentuesi i Kosovës në 11-shin më të mirë në Zvicër

Klopp flet për rrjetet sociale, ky është vendimi më i mirë i jetës së tij

"Mesut Ozil u tregua frikacak"

Pastore: Për këtë arsye erdha te Roma!

Leicesteri merr vendimin përfundimtar për Schmeichel

Maguire mund të përfundojë te gjiganti i La Ligas

A do të luajë për Kosovën futbollisti i Bayernit? Ja çfarë thotë FFK

Giroud merr vendimin për të ardhmen e tij te Chelsea

Milinkovic-Savic në Real Madrid?, ky është detaj dyshues

Mesfushori i Chelsea shumë pranë largimit

Everton shumë afër transferimit të mbrojtësit të Barcelonës

Zbulohet arsyeja pse Ronaldo vendosi të largohej nga Real Madridi

Man United duket se do të bëj një goditje të madhe gjatë kësaj merkato verore

Ibrahimovic i papërmbajtshëm, me het-trik e inspiron rikthimin sensacional të La Galaxy ndaj Orlandos

Gary Neville tallet sërish me Shaqirin

Chelsea e huazon në La Liga transferimin që i dështoi sivjet

Neymar: Ka raste që e teproj