Posts

Last

Burnley - Man Utd | Live 🔮

Zyrtare: Bernat kalon në PSG

Griezmann tregon se kush janë pesë lojtarët më të mirë pas Ronaldos e Messit

Mourinho vazhdon vetë lëvdatat: Jam më i miri në botë!

‘Bomba’ e Petkoviçit, fton sulmuesin nga Kosova!

SerbĂ«t tĂ« tmerruar nga Shaqiri: Armiku numĂ«r njĂ« vjen nĂ« “Marakana”

Agjenti i Ronaldos “kapet” me UEFA-nĂ«

Ramos: Ronaldo është i mërzitur se nuk mori këtë çmim

KĂ«rkesa unike e Perezit drejtuar Tottit

Pogba preferon Barcën para Realit...!

“Aubameyang dhe Lacazette duhet tĂ« luajnĂ« bashkĂ«”

Deschamps zbulon listën me lojtarët e ftuar për dy ndeshjet e para në Ligën e Kombeve

UEFA ndryshon disa nga rregullat e Ligës së Kampionëve

Lajm i madh për futbollin e Kosovës nga UEFA

Adriano rrëfen për momentet më të vështira në karrierën e tij

Këto janë 32 skuadrat pjesëmarrëse në Ligën e Kampionëve në sezonin 2018/2019

Ky pritet tĂ« jetĂ« ‘grupi i ferrit’ nĂ« Champions League, 'dridhet' Interi!

Italia në Ligën e Kombeve, Mancini grumbullon edhe emra të diskutueshëm

Yaya ka kaluar vizitat mjekësore në Londër

Trajneri i Gjermanisë reagon për rastin e Ozilit

Nainggolan ka reaguar në Instagram pas largimit të Strootman nga Roma

Ancelotti tregon arsyen e dështimit te Bayerni

Ronaldo nuk do të luajë në dy ndeshjet e radhës me Portugalinë

Ja kush mund ta zëvendësojë Mourinhon tek Manchester United

Sezoni i tretĂ« “ mace e zezĂ«” pĂ«r Mourinhon, shikoni statistikĂ«n interesante

Edhe Chelsea hedh në gjyq Conten!

Juventus ka “dyfishuar” Cristiano Ronaldon!

Di Francesco përfundon në spital

Sipas trajnerit anglez Mourinho nuk është fajtor për disfatën e United ndaj Tottenham

Lojtarët e Inter nuk po respektojnë fanellën dhe tifozët

Dështon marrëveshja

Xabi Alonso rikthehet te Real, gati për debutimin si trajner

Schweinsteiger rikthehet te Bayern për ndeshjen lamtumirëse!

Zbulohet plani i Juventusit për transferimin e Marcelos

Neymar shuan shpresat e Perez

Mourinho bëhet nervoz, largohet nga konferenca për media

​Zaha mund tĂ« luajĂ« pĂ«r Real Madridin

​​Pique thĂ«rret Pogban te Barcelona

​Buffon: Ndihem mĂ« mirĂ« se para pesĂ« viteve

Tottenham Hotspur deklason Manchester Unitedin nĂ« ‘Old Trafford’

Java e befasive në Serie A, pas Interit dështon edhe Roma

Salah nuk duron më!

Rooney: Mourinho planifikon ta fitojë titullin e Premier Ligës

Kjo është statistika e Salahut që nuk po ju pëlqen aspak tifozëve të Unitedit

Lopetegui ‘kopjon’ stilin e Guardiolas te mbretĂ«rit

Mignolet: E çuditshme që ndodhi me Karius dhe jo me mua

Ozil – Emery, kjo Ă«shtĂ« duke ndodhur nĂ« Arsenal

Strootman akuzon Romën pas largimit

Bale sfidon Ramosin: Do të më pëlqente ta bëj këtë në Real Madrid!