Posts

Last

Jose Mourinho i gatshëm të shesë Sanchezin?

Infantino ndihet i "tradhtuar", gati kontrata me yjet e futbollit!

Real Madrid drejt Championsit me dy "yje" mangët!

E quajti injorant, Griezmann përgjigje klasi!

Ferguson i shqetësuar!

Hazard: Nuk e di nëse do të rinovoj!

Ramsey te gjiganti i Premierligës me parametra zero?

Di Maria: Ky është klubi im i fundit në europë...

Trajneri francez: “Për të shkëlqyer ai, duhet të performojë e tërë skuadra”

Valverde tregon pse e la në stol Leo Messin!

Tronditet Real Madridi, lëndohet Bale!

“Nuk mund të mbështetemi në Messin për të na zgjidhur çdo problem”

Zidane në bisedime me Manchester United?

Liverpool del i pamposhtur nga ‘Stamford Bridge’

Juventusi nënshtron Napolin dhe shkëputet në krye të Serie A

Ka më shumë se 10 vite te Manchester City, Guardiola do rinovimin e 32-vjeçarit

Lorik Cana fiton çmimin e Ambasadorit të Sportit Shqiptar, nderohet edhe djali i Fadil Vokrrit!

Barcelona gjen zëvendësuesin e Suarezit!

Reali do ta shesë Benzeman në janar!

Barça përgatit 150 milionë euro për Pogban

Ancelotti: Ky lojtar e meriton çdo vit Topin e Artë!

Giggs: Këto tri skuadra janë favorite për titull në Premierligë

Gjashtë pyetje që do të marrin përgjigje në derbin Real Madrid-Atletico Madrid

Lajm i keq për Barcelonën, ylli i skuadrës dëmtohet rëndë!

Diego Costa i vë "zjarrin" derbit madrilen

"Refuzova Juventusin vetëm që të luaja me Tottin"

Cahill drejt transferimit në Serie A!

Pogba, Ronaldo dhe 10 lojtarët që ishin në ‘luftë’ të hapur me Mourinhon

Shaqiri flet për kritikat e Adamit!

Ramsey do të largohet nga Arsenali!

10 stadiumet e Gjermanisë që do të mirëpresin EURO 2024!

Giggs jep mendimin e tij rreth formës së dobët të Alexis Sanchez!

Nuk mbarojnë telashet për Realin!

Barkley: Hazard më i mirë se Messi dhe Ronaldo!

Zyrtare: Barcelona e prezanton logon e re!

Dybala i thotë ‘PO’ gjigantit të La Ligas!

Griezmann krijon formacionin e përsosur me më shumë lojtarë të Realit sesa Atleticos!

Allegri flet për Ronaldon

Në Barcelonë deri në vitin 2023!

Totti rrëfen sherret me Spallettin!

Presidenti i FIFA-s përkrahje të pa rezervë për Kosovën!

Fabregas pranë largimit nga Chelsea!