Posts

Last

Solari e nis me fitore bindëse me Real Madridin (Video)

UEFA e shqetësuar për gjendjen e stadiumit Wembley, Tottenhami duhet të gjejë zgjidhje...

Tronditet Bayern Munich, ylli i ekipit do të mungojë 4 deri në 6 javë!

Ylli i rivalit nga Serie A e do kalimin te Interi...

Wengeri konfirmon rikthimin në futboll...

Griezmann ka një ëndërr...

Ramos jep kushtrim prej kapiteni

“Buffon është më i keq”

Edhe FIFA sulmohet nga hakerat!

Ronaldo: Askush s’mund ta bëjë atë që e kemi bërë unë dhe Messi!

Guardiola i del në mbrojtje Lopeteguit: Do t’i vijë sërish rasti...!

Jadon Sancho po kalon në Premierligë për 112 milionë euro?

Valverde e komenton situatën e re të krijuar te Real Madrid

Legjenda e Liverpoolit me deklaratë të madhe për Shaqirin

“E duam Ligën e Kampionëve, Barcelona rivali më i madh”

Gerrardi ndërpret përgjigjen e lojtarit në konferencë për të dhënë një paralajmërim...

Lojtarët e Realit kërkojnë rikthimin e Zidanit!

Këta janë 50 trajnerët më të mirë të vitit 2018...

Nuk jemi të obsesionuar pas Ligës së Kampionëve!

Mediet në Spanjë: Këta janë dy trajnerët e vetëm që Ramos i do te Reali...

Humbja më e madhe për lojtarët është kur trajneri duhet të largohet

A është Solari një Zidane i ri dhe kush janë emrat që mund ta zëvendësojnë?

Lampard pret me ankth rikthimin në “Stamford Bridge”

Ronaldo thyen rekordin 60 vjeçar te Juventusi...

Federata Angleze dënon ndihmës trajnerin e Chelseas!

Real Madrid shkon në Afrikë!

Pogba hipën në makinë ashtu siç goditi penalltinë...

Trajner i ri i Realit: Të tregohemi burra...

Ardian Ismajli zgjedh Shqipërinë...

Messi i vendos ultimatum Barcelonës...

Reali e kërkon Martinezin!

Inzaghi kritikon hapur Strakoshën...

Barcelona “dëbon” yllin e skuadrës!

Mourinho e do që në janar, 100 milionë euro për kampionin e botës!

Cristiano Ronaldo e thyen rekordin e madh!

Futbollisti sulmon Usain Boltin...