Posts

Last

Burnley - Man Utd | Live 🔮

Ja çka i tha në Paris legjenda e Liverpoolit Xherdan Shaqirit...

“Barcelona Ă«shtĂ« favorite nĂ« Champions? Jo, jemi ne”

FIFA shkruan për Kosovën, i teston tifozët...

Të dielën shorti për kualifikime Euro 2020, a do të kemi grup Zvicër, Shqipëri dhe Kosovë?

​Klubet angleze interesohen pĂ«r Pulisic...

“HerĂ«n e fundit qĂ« isha kĂ«tu humba 7-1”

Reali ia rrëmben Cityt talentin?

Sanchez nuk pritet të luajë deri në fillim të 2019!

FIFA kufizon numrin e huazimeve

Short interesant për Kupë, Prishtina ndeshet me rivalin e moçëm

United do të ketë një Ronaldo në mbrojtje: Ai më bindi, dua të ndjek gjurmët e tij

“Fenomeni”: Ajo ka qenĂ« ndeshja ime mĂ« e rĂ«ndĂ«sishme...

“Topi i ArtĂ« humbet gjitha vlerat nĂ«se Messi nuk Ă«shtĂ« aty”

Karius nuk harron zakonet, shikoni se çfarë gafe ka bërë përsëri (Video)

Befason Van Dijk...

Frikë te Barcelona...

​Juventus dhe Inter nĂ« garĂ« pĂ«r mesfushorin e Tottenham!

Milan 5-2 Dudelange (Video)

Chelsea 4-0 PAOK (Video)

Modriç mposhti sërish Messin e Ronaldon...

River Plate – Boca Juniors do tĂ« zhvillohet nĂ« “Santiago Bernabeu”

Reali pas Eriksenit...

Ronaldo ishte pranë transferimit te Milani!

Përfaqësuesja e Kosovës më 2 dhjetor mëson kundërshtarët...

Kaka: Do të kthehem...

“The Telegraph” me artikull pĂ«r KosovĂ«n, e konsideron si “Brazili i Ballkanit”

Alexis Sanchez ka vendosur të largohet nga Manchester United!

Shpërthen Carragher...

Gjesti madhështor i Griezmann... (Video)

Kanali italian RAI nën akuzë, komentatori ofendoi Interin! (Video)

FIFA publikon rënditjen: Kosova vendos rekord të ri, Shqipëria mbetet në vënd!

Emri i Mourinhos sërish lidhet me Realin!

Neymar vendos një tjetër rekord, zë vendin e parë në listë!

Juventusi dhe Man City do të tentojnë të përfitojnë nga situata e yllit të Realit...

Tifozët e Liverpoolit shpërthejnë për Shaqirin...

Komplikohet situata në grupin C, ja cilat rezultate e kualifikojnë tutje Liverpoolin...

De Biazi arbëresh? Ja si përgjigjet ish-trajneri i Shqipërisë...

Gattuso paralajmëron skuadrën...