Posts

Last

​Guardiola: Momentalisht kjo është skuadra më e mirë në botë!

Yjet e sportit që u pensionuan gjatë vitit 2018

Makelele kritikon Pogban për këtë arsye...

Një gjeolog zbulon makthin më të madh të Messit

Zyrtare: Nasri transferohet në Premierligë

E pazakontë kjo statistikë për Messin, diçka që nuk ndodhte që prej vitit 2007!

Ylli i Dortmund një hap pranë transferimit te Chelsea

Pogba tregon dallimet mes Solskjaer dhe Mourinhos

UEFA me ‘dhuratë’ të çmuar për Milot Rashicën (Video)

Guardiola me dhimbje koke, ky super lojtar mund të mungojë ndaj Liverpoolit

Real Madrid dhe Man City pas ‘tankut’ të skuadrës nga La Liga

Sergio Ramos e mbyll vitin 2018 pa asnjë karton të kuq

Liverpool po tenton të nënshkruaj marrëveshje gjigante!

Këto janë 10 super golat e Tottit

Zeneli te gjiganti turk?

“Historia ime me Liverpoolin”

Këto do të jenë sfidat e Messit për vitin 2019

Sarri me kritika të ashpëra për yllin e Chelseas

Milan e humbet garën për lojtarin fantastik

Zyrtare: Pique president i këtij klubi...

Reali dhe Barcelona shprehin interesim për talentin francez

Pogba në formë, Man Utd shkatërron Bournemouthin (Video)

Manchester United - Bournemouth | Live

Crystal Palace - Chelsea | Live HD

Ronaldo “thyen” ecurinë e jashtëzakonshme që e kishte nga viti 2011

Blerja e re e Milanit karikon tifozët: Unë do ta nxjerr ekipin nga kriza!

Shaw: United ka ndryshuar shumë me Solskjaer, ja si e mora vesh për shkarkimin e Mourinhos

Bayern kërkon talentin e Chelsea, londinezët kërkojnë 25 milionë euro

Agnelli sakrifikon tre yje për Paul Pogban?

Liverpool shkatërron Arsenalin, me rezultat 5-1 (Video)

Liverpool - Arsenal | Live

​Ylli i Dortmundit pranon kalimin te Chelsea?

​Suning mund të blejë Messin!

Modric refuzon ofertën e Real Madridit?

PSG dhe Roma të interesuara për mesfushorin e Man Utd!

Shaqiri dhe 14 transferimet tjera të sezonit...

Operohet mesfushori i Juventusi, ja sa do të mungojë

Empoli - Inter | Linqet e ndeshjes | 15:00

Juventus - Sampdoria | Linqet e ndeshjes | 12:30

​Pique do të kandidojë për president të Barcelonës

Neymar apo Mbappé: Real Madrid pas yjeve të PSG

Ramsey, në verë në Juventus?

Rrëfimi interesant i ish-trajnerit të Shaqirit

Klopp zbulon frikën më të madhe para sfidës me Arsenal

Çfarë po ndodh? Ozil përsëri do të mungojë edhe ndaj Liverpool

Cana: Do të rikthehem shpejt, si trajner