Last

E dhimbshme: Casillas tërhiqet nga futbolli!


Stafi i mjekëvë të klubit portugez, Porto, kanë bërë me dije se Iker Casillas detyrohet të tërhiqet nga futbolli në moshën 37 vjeçare për shkak të s*ulmit që e pësoi dje në zemër!

Do i mungosh futbollit legjendë, faleminderit për gjithçka që ke bërë, portieri më i madh i të gjitha kohërave!


Iker Casillas ka fituar çdo trofe të mundshëm në futboll dhe do të kujtohet si një nga poriterët më të mirë te të gjitha kohërave.