Last

Ky lojtar do të jetë synimi kryesor i Barcelonës gjatë verës


Ylli i Atletico Madrid, Antoine Griezmann, kryeson listën e dëshirave të Barcelonës për afatin kalimtar të verës.

Katalanët duket se po përgatiten për sjelljen e një emri të madh për fazën e sulmit, pas eliminimit befasues nga Liga e Kampionëve nga Liverpool.


Sipas ‘ESPN’, lojtari kryesor i Atletico Madrid, Antoine Grizemann, do të jetë synimi kryesor i Barcelonës.

Në rast dështimi të arritjes së një marrëveshje me Atletico Madrid për Griezmann, Barcelona do të synojnë Richarlisonin e Evertonit dhe Alexandre Lacazetten e Arsenal.