Trajneri spanjoll kandidati kryesor për të zëvendësuar Valverden...! - News48

Header Ads

Trajneri spanjoll kandidati kryesor për të zëvendësuar Valverden...!


Barcelona pritet që shumë shpejtë të shkarkoj trajnerin Ernesto Valverde.

Sipas mediumeve spanjolle, kryesia e klubit është duke shikuar pasardhësin e Valverdes.

Sipas mediumit Rac1, Roberto Martinez është opcioni i parë i Barcelonës për trajnerin e ri.


Martinez është katalan dhe filozofia e tij e futbollit mund të përshtatet mirë me Barcelonën.


Powered by Blogger.