Last

Burnley - Man Utd | Live 🔴

Aksidenti në ujë i merr jetën futbollistit shqiptar...


Nuk i ka shijuar dot pushimet Arbër Aliu, që është ndarë nga jeta në moshën 31-vjeçare, pas një a*ksidenti të pësuar në liqen.

Mbrojtësi i Erzenit, ishte në liqen duke bërë xhiro me një motor uji, por është a*ksidentuar duke humbur jetën.


Ka qenë madje e vështirë për të gjetur trupin e tij, pavarësisht punës së polumbarëve.

Aliu në të kaluarën, ka luajtur me Partizanin U-19 dhe ekipin e parë të të kuqve, ndërsa karrierën e ka vazhduar më tej me skuadra si Kamza dhe Skënderbeu, Turbina dhe Tërbuni.