Kampioni i WBA, IBF, IBO dhe WBO, Anthony Joshua, do të zbres sonte në ring për duelin e tij të radhës.

Në ‘Madison Square Garden’ të Nju Jorkut, AJ do të ketë përballë boksierin nga Meksika, Andy Ruiz JR.


Joshua do të tentojë t’i mbroj titujt e tij dhe të vazhdojë rekordin e tij pa humbje dhe pa barazim.

Sigurisht, favoriti, për këtë duel është britaniku Joshua, i cili pritet të shënojë fitore edhe sonte.

Ky është linkun ku mund ta shikoni duelin e Joshua, i cili pritet të fillojë rreth orës 4 të mëngjesit (sipas kohës sonë).Previous Next