Last

Caktohen datat e takimit të drejtuesve te Realit me Pogban!!!


Trajneri i Realit, Zinedine Zidane po pret që Pogba të transferohet në ‘Santiago Bernabeu’, këtë vërë.

Mediat angleze thonë se transferimi i tij do të kryhet në 48 ditët e ardhshme.

Dy mbledhjet ku pritet të takohen drejtuesit e Realit me Pogban dhe agjentin e tij do të jenë me datën 1 Korrik dhe 13 Korrik.


Negociatat e Real Madridit, me drejtuesit e Manchester United po nxiten edhe më shumë nga nënkryetari Jose Angel Sanchez i cili po mundohet ta mposhtë Juven për ti fituar shërbimet e Pogba-s.