Barcelona nuk e ka ndërmend të rri duarkryq pas transferimeve të Real Madrid.

‘Katalanët’ që janë kampion në fuqi të La Ligas, kanë mbyllur qysh në muajin shkurt çështjen e transferimit të Frankie De Jong.


Por, transferimi i De Jong nuk do të jetë prurje e vetme e Barcelonës këtë afat kalimtar.

Në media raportohet për një afrim të mundshëm të Antoine Griezmann nga Atletico Madrid dhe Matthijs de Ligt.

‘The Sun’, ka përfshirë këta të dy në një formacion, për të treguar se si mund të duket njëmbëdhjetësha startuese e Barcelonës në sezonin e ri.


Previous Next