Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli gjatë verës dhe veç Interit dhe Atletico Madridit, në garë është futur edhe Manchester United.

Sipas gazetarit të Sky Sport Gianluca di Marzio ka kërkuar informacion për shkodranin, sepse interesohet për një mbrojtës krahu që mund të luajë si në të djathtë, ashtu edhe në të majtë.


Napoli e vlerëson 25 mln euro dhe mund të ulet deri 22-23, por kurrsesi më poshtë.

United është nën presion, sepse nuk ka bërë asnjë blerje këtë verë dhe revolucioni i premtuar nuk po duket gjëkundi.


Previous Next