Last

Ky është 10-vjeçari që vdiq në ujërat e Drinit të Bardhë (Foto)


Një fëmijë i moshës 10 vjeçare ka v,dekur gjatë ditës së sotme, në ujërat e Drinit të Bardhë, përcjell Gazeta Blic.

Lajmin e ka bërë të ditur kryetar i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, i cili përmes një postimi në llogarinë e tij në facebook, ka treguar se i v,dekuri është Odise Thaçi.


Latifi, ka thënë se kjo ngjarje e ka prekur, teksa i ka uruar ngushëllime familjarëve të voglushit.

Sot në ujërat e Drinit të Bardhë, u m,,byt fëmiu 10 vjeçar Odise Naim Thaçi nga Kramoviku.

Në këto momente të rënda të dhimbjes dhe pikëllimit për familjarët, pranoni ngushëllimet e mia më të sinqerta.

V,dekje si kjo e Odiseut na pikëllojnë të gjithëve.

Pusho në paqe, Odise!