Real Madrid nuk është i interesuar për transferimin e yllit të Paris Saint-Germain, Neymar.

Real Madrid është tërhequr nga interesimi për transferimin e yllit të Paris Saint-Germain, Neymar.


“Los Blancos” kanë kthyer vëmendjen te bashkëlojtari i tij, Kylian Mbappe.

Mediat spanjolle raportojnë se skuadra nga Santiago Bernabeu kërkon një golgeter të ri dhe Mbappe është në krye të listës së objektivave të trajnerit Zinedine Zidane, përcjell lajmi.net.

Neymar deri vonë kërkohej edhe nga Real Madrid por Zidane në konsultime me drejtuesit e klubit kanë kthyer vëmendjen te Mbappe.


Previous Next