Skuadra e Barcelonës ka zbuluar një lajm mjaft interesant për tifozët e saj.

Katalanët kanë zbuluar fanellat e dyta për edicionin 2019/20, dhe ato duken prej më të bukurave në treg.

Fanella ka si ngjyrë bazë të verdhën, me një shirit të ndarë me ngjyrat kaltër dhe kuq.


Kjo fanellë është një ‘retro’ e vitit 1980 dhe po pëlqehet mjaft shumë nga tifozët, të paktën sipas reagimeve në rrjetet sociale.Previous Next