Antoine Griezmann ka pasur konferencën e parë si lojtar i Barcelonës, pas klubi katalanas depozitoi këtë pasdite shumën prej 120 milionë euro në arkat e Atletico Madridit.

” Ka ardhur koha për një sfidë të re, një destinacioni të ri “, shpjegoi ai në një video të bërë nga klubi në rrjetet sociale.


“Në fund, rrugët tona u kryqëzuan. Do të jap gjithçka për fanellën e Barcelonës me gjithë angazhimin dhe përkushtimin tim . Është momenti ynë, është rruga jonë”, shprehet Griezmann.

Previous Next