Last

Harry Kane me golin e vitit akoma pa filluar sezoni? Shikoni këtë super gol nga gjysma e fushës 🔥🔥🔥


Ylli i Tottenham Hotspur duket se ka realizuar golin më të mirë të vitit, akoma pa filluar sezoni i rregullt.

Juventus dhe Tottenham Hotspur janë përballur me njëra tjetrën në kuadër të International Champions Cup, në një ndeshje që e fitoi Tottenham me rezultat 3-2.


Rezultati ishte i barabartë deri në minutat e fundit, kur Harry Kane realizoi gol nga gjysma e fushës, për të befasuar portierin Gianluigi Buffon.

Shikoni golin e tij nga minuta 04:00.