Last

Klopp tregon sa gjatë do të qëndrojë te Liverpooli


Jurgen Klopp ka folur për të ardhmen e tij. Trajneri i Liverpoolit është pyetur në Amerikë lidhur me të ardhmen e tij.

“Do të qëndrojë së paku edhe tre vite këtu. Për këtë jam i sigurtë” ka thënë gjermani.

I pyetur për transferet e Reds në afatin kalimtar, Klopp nuk ka patur përgjigjen e dëshiruar nga fansat.


“Nuk do të jetë afati kalimtar që Liverpooli të shpenzojë shumë para. Ne kemi investuar shumë dy sezonet e fundit dhe ne nuk mund ta bëjmë atë çdo vit” ka qenë përgjigja e Klopp.