Skuadra e Interit ka mposhtur Luganon në një duel miqësor, megjithatë futbollisti, Leutrim Kryeziu ka realizuar gol dhe ka zhvilluar një paraqitje shumë të mirë në këtë ballafaqim.

Inter ka fituar ndaj Luganos me rezultatin 2-1, falë golave të Sensi dhe Brozovic.


Ndërsa për ekipin e Luganos, ka shënuar futbollisti kosovar, Leutrim Kryeziu.

Ish futbollisti i Dritës realizoi gol fantastik në minutën e 87’të të sfidës.

Vlen të theksohet se para një sezoni, Kryeziu ishte pjesë e klubit të Dritës së Kosovës.

Previous Next