Posts

Last

The University of Cincinnati College of Law Appoints First Black Female Dean

28-Year-Old Is the Youngest Black Woman to Own a McDonald’s Franchise

Meet the 9-Year Old Boy Who Helped His Mom Deliver His New Baby Sister

Angelina Jolie Makes Surprising Comments About Her Divorce From Brad Pitt — Fans Find Her More Human

Kenya Moore’s Fans Like That The Proud Mom Dresses Baby Brookie Like A Kid, And Not Some Instagram Model

Sarri tërbon Juventusin...

Anglia publikon listën e futbollistëve kundër Kosovës

Atlanta Successfully Raises $50 Million To Provide Homes For Homeless

Van Dijk mposht Messin dhe Ronaldon për lojtarin më të mirë në Europë

Shorti i Ligës së Kampionëve | Live 🔴

Klopp habit me deklaratë për Shaqirin!

Edhe kjo ndodhë, pas 125 vitesh histori...

Messi mund të mungojë edhe në Ligën e Kampionëve?

Liverpooli ia shkatërroi jetën kushëririt të Gerrard, reagon klubi anglez

Barcelona prezanton pesë gjërat interesante për sezonin e ri të Ligës së Kampionëve

Vjen oferta e parë, një klub ofron 12 milionë euro për Muriqin, kjo është përgjigja e Fenerbahces

A jeni gati për shortin e grupeve në Ligën e Kampionëve?

Kombëtarja e Kosovës nuk i ka punët aspak mirë

Neymar merr vendim final: Zgjedh në mes të Realit e Barçës

Tamar Braxton Reunites With Vincent Herbert In New Pictures For Logan’s First Day Of School And The Beautiful Moment Turns Emotional

Aksident i rëndë, shuhet e gjithë familja - 7 viktima (Foto)

”Benzema është qendërsulmuesi më i mirë në 10 vitet e fundit”

Ky është futbollisti që pati ditën më të keqe në jetën e tij...

Zhvillimet e fundit rreth Neymar, PSG i vendos kusht të ri Real Madridit

Fans Are Heartbroken As It's Confirmed That YouTube Power Couple And Parents Nikki And Jamie Perkins Have Split