Last

Aguero dhe Guardiola përleshen mes vete (Video)


Gjatë ndeshjes Manchester City - Tottenham, ka ndodhur një i*ncident interesant.

Pep Guardiola vendosi ta zëvendësonte Kun Agueron, ndërsa ky i fundit u soll ashpër teksa po shkonte drejt stolit.


Shihet se mes dyshes pati një debat të ashpër, kurse tashmë dihen marrëdhëniet e ftohta që kanë të dy mes vete.