Barcelona po përgatit një ofertë të rëndësishme për të kthyer Neymar në "Camp Nou".

Sipas radios katalanase, RAC 1, gjigantët e La Liga-s do të kthehen në Paris në ditët e ardhshme me një ofertë të përmirësuar ndjeshëm pasi kampionët e Francës refuzuan ofertën e tyre të mëparshme prej 100 milionë eurosh plus Coutinho dhe Rakitic.


Ajo që besohet se do të jetë oferta e fundit e Barçës, do të përfshijë tre lojtarë: Jean-Clair Todibo, Nelson Semedo dhe Coutinho.

A do të mjaftojë për të bindur PSG-në dhe për të fituar garën me Real-in.

Previous Next