Header Ads

Leonardo flet hapur: Ja çfarë po ndodh me situatën Neymar


Spekulimet e shumta që rrethojnë Neymar dhe të ardhmen e tij në Paris Saint-Germain po vazhdon, por gjërat kanë ndaluar sipas Leonardo.

Pritet gjerësisht që braziliani të largohet nga ‘Parc des Princes’ këtë verë për t’u bashkuar ose me Barcelona ose Real Madrid, megjithëse gjërat mund të marrin kahje tjetër.


“Ka negociata me klube, siç e dinë të gjithë,” i tha Leonardo RMC Sport.

“Por asgjë nuk ka avancuar”.

“Ai ka bërë gabime. Unë nuk e njoh mirë, por e di që është djalosh i mrekullueshëm”, potencoi ai.

Powered by Blogger.