Header Ads

Neymar merr vendim final: Zgjedh në mes të Realit e Barçës


Është emri më i përfolur në fund të afatit kalimtar.

Futbollisti i Paris Saint-German, Neymar, pritet të transferohet te Barcelona.

Sipas mediave spanjolle, Neymar ka njoftuar se dëshiron t’i bashkohet skuadrës së Barcelonës.

Për yllin brazilian janë të interesuar edhe Juventus dhe Real Madrid.Powered by Blogger.