Last

Ky është momenti qesharak i Challandes që po bën xhiron nëpër rrjetet sociale (Video)


Trajneri i Kosovës është parë shumë i nervozuar sonte pas auto-golit të Vojvodës.

Kjo sepse, Anglia vazhdoi aksionin edhe pse një lojtar i Kosovës po qëndronte i shtrirë në tokë.


Pasi u ndëshkua me karton të verdhë dhe pas përfundimit të pjesës së parë, Challandes u pa shumë i nervozuar në tunelin për në zhveshtore.

Por, më vonë ai e sheh se aty ka një kamerë dhe i qesh asaj.