Marco Alonso i prinë listës së dëshirave të Interit për afatin kalimtar të janarit.

Trajneri Antonio Conte nuk është plotësisht i kënaqur me lojtarët që ka në dispozicion në krahun e majtë, si Kwadwo Asamoah dhe Cristiano Biraghi.

Mediet në Itali raportojnë se Inter ka nisur kontaktet me Chelsean për Alsonon, përcjell lajmi.net.

Në rast dështimi të arritjes së një marrëveshje me Chelsean, Inter si alternativë shikon yllin e PSG, Layvin Kurzawa.

27 vjeçari është në përfundim të kontratës me PSG, dhe nuk e ka ndërmend ta vazhdojë atë./Lajmi.net/

Previous Next